Visszatekintő: az EB-k történetének emlékezetes pillanatai- 1.rész

Olvasási idő 5 perc Vészesen közeledünk a 2020-as EB végéhez, ahol egy hónapnyi játék után kiderül, hogy ki lesz a torna legjobb csapata. Ennek apropóján szemezgettünk az eddigi EB-k történetének felejthetetlen pillanataiból. Cikkünk alapjához segítségül szolgál a Tiki-Taka TV remek összeállítása is. Panenka tizenegyese 1976-ot írunk, méghozzá az EB-döntő dátumát. A csehszlovák labdarúgó-válogatottól már azOlvass tovább

Eb: Kit lehetnek ott a legjobb négy között?

Olvasási idő 3 perc Pénteken folytatódik az Európa-bajnokság, méghozzá a negyeddöntőkkel. A legjobb 16 között bőven akadtak meglepetések, de vajon tovább is menetelhetnek a kis csapatok? Nézzük a párharcokat! További érdekességek és nyereményjátékok a foci világából a Facebook oldalunkon: @FociTour.hu Svájc-Spanyolország (péntek, 18:00, Szentpétervár) Ha csak a neveket és a futballban elfoglalt helyeket nézzük, egyértelműenOlvass tovább

EB-krónika: véget ért a csoportkör, jöhet a nyolcaddöntő!

Olvasási idő 3 perc Kialakult a nyolcaddöntő mezőnye a 2021-es EB csoportkörének utolsó, harmadik fordulója után. A harmadik körben – a futballrajongók szerencséjére – szintén kiváló mérkőzések voltak, a csapatok most érezték igazán a tétjét annak, hogy a továbbjutás akár egyetlen gólon is múlhat.  Az A-csoportban utolsó mérkőzésüket is elvesztették a törökök, Svájc három góltOlvass tovább

EB-krónika az első napokból: menny és pokol (VIDEÓVAL)

Olvasási idő 5 perc Drámai eseményeknek és pazar mérkőzéseknek lehettünk a szemtanúi a hétvégi és hétfői EB mérkőzéseken. Pénteken elrajtolt a 16. labdarúgó-Európa-bajnokság, amelyen eddig számos jó pillanatot láthattunk, de sajnos történtek olyan események is, amelyek javában beárnyékolják a torna lefolyását. Látványos nyitóünnepség kíséretében vette kezdetét a kontinenstorna a római Olimpiai Stadionban. A ceremónián AndreaOlvass tovább

Európa-bajnokság: Nagy áttekintés a stadionok kapacitásáról és az utazási feltételekről

A következő bejegyzés elolvasása 3 percet vesz igénybe, folyamatosan frissítjük. A futballrajongóknak és a turistáknak is egyaránt van minek örülniük. A labdarúgó Európa-bajnokság (2021. június 11 – július 11.) igazi futball légkörben fog lezajlani, a szurkolók részvételével a lelátókon. A kontinensbajnokság mind a 11 helyszíne közzétette a beutazási feltételeit és azt, hogy a stadion kapacitásánakOlvass tovább

Jó hírek Angliából: a szurkolók visszatérésének a lelátókra konkrét dátuma van

A következő bejegyzés elolvasása 4 percet vesz igénybe. Május második felében elméletileg akár 10 000 szurkoló térhet vissza a stadionokba. Legalábbis így hangzanak Nagy-Britannia merész tervei. Boris Johnson brit miniszterelnök bemutatta a korlátozások feloldásának tervét, mely fokozatosan, négy szakaszban fog bekövetkezni. A hivatásos profi sportolók után hamarosan a hobbi sportolók is visszatérhetnek kedvenc tevékenységükhöz. Március 29-tőlOlvass tovább

Így fog kinézni az utazás 2021-ben. A FociTour.hu ügyfelei mindig előnyben lesznek

A következő bejegyzés elolvasása 3 percet vesz igénybe, frissítve 2021.04.21 Éljen a pénzvisszafizetési garanciával, amit utazási irodánk ígér, és hagyja ránk az idegenforgalomban állandó jelleggel fennálló változásokkal kapcsolatos aggodalmakat! Jelen bejegyzésben megtalálja a válaszokat arra a három leggyakoribb forgatókönyvre, amelyek hatással lehetnek a 2021-ben tervezett sporteseményekre. Számít a véleménye. Kérjük, töltse ki rövid kérdőívünket, megjutalmazzukOlvass tovább

Karácsonyi akció: Ajándékutalvány mellé egy szurkolói sál

Karácsony közeledtével mi is ajándékozásba kezdünk. Minden FociTour ajándékutalvány mellé * ingyen küldünk egy szurkolói sálat a választott csapat színeiben. 🙂 Kiválasztott egy konkrét mérkőzést? Szuper. A több mint 200 utazási ajánlat közül biztosan nem volt egyszerű választani. Ha még nem sikerült dönteni, melyik meccs lenne a legmegfelelőbb az ajándékozott számára, forduljon bizalommal munkatársainkhoz! Miután megrendelteOlvass tovább