Európa-bajnokság 2020: Kiesési szakasz-döntők

Élvezd az év legnagyobb foci ünnepét, tarts velünk az Európa-bajnokságra Londonba, Dublinba, Glasgowba, Münchenbe, Budapestre, Rómába, Amszterdamba, Szentpétervárra, Bukarestbe, Koppenhágába vagy Bakuba.
(Az ár illusztrációs jellegű, az aktuális ajánlatért kérjük kitölteni a kapcsolati űrlapot. )

Ajánlat az Európa-bajnokság 2020 utazásokra tartalmazza:

  • UTAZÁS
    • repülőutak: Budapestről, Pozsonyból, Bécsből
    • buszos utazások: Budapestről, Pozsonyból
    • hajóval (bukaresti mérkőzésekre)
  • SZÁLLÁS
    • 3* szállodában kitűnő fekvéssel
    • magasabb kategória felárral
  • MÉRKŐZÉS MEGTEKINTÉSE
    • nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, döntő
  • CSOPORTKÍSÉRŐ
    • minimum 10 fős csoport esetén
  • BIZTOSÍTÁS
    • 1.200,- Forint/nap áron igényelhető speciális biztosítás futball kirándulásokra
  • TIPPÜNK

Az összes Európa-bajnokság 2020 mérkőzésre szervezünk utazást, lépjen velünk KAPCSOLATBA.

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

PLAYOFF 

ELŐDÖNTŐ
március 26. Bulgária – Magyarország
március 26. Izland -Románia

DÖNTŐ
március 31. 4 egymeccses döntő

EB 2020 menetrend

A CSOPORT

június 12. Törökország – Olaszország (Róma)
június 13. Wales – Svájc (Baku)
június 17. Törökország – Wales (Baku)
június 17. Olaszország – Svájc (Róma)
június 21. Svájc – Törökország (Baku)
június 21. Olaszország – Wales (Róma)

B CSOPORT

június 13. Dánia – Finnország (Koppenhága)
június 13. Belgium – Oroszország (Szentpétervár)
június 17. Finnország – Oroszország (Szentpétervár)
június 18. Dánia – Belgium (Koppenhága)
június 22. Oroszország – Dánia (Koppenhága)
június 22. Finnország – Belgium (Szentpétervár)

C CSOPORT

június 14. Hollandia – Ukrajna (Amszterdam)
június 14. Ausztria – D/A divízió győztese (Bukarest)
június 18. Hollandia – Ausztria (Amszterdam)
június 18. Ukrajna – D/A divízió győztese (Bukarest)
június 22. D/A divízió győztese – Hollandia (Amszterdam)
június 22. Ukrajna – Ausztria (Bukarest)

D CSOPORT

június 14. Anglia – Horvátország (London)
június 15. C divízió győztese – Csehország (Glasgow)
június 19. Horvátország – Csehország (Glasgow)
június 19. Anglia – C divízió győztese (London)
június 23. Horvátország – C divízió győztese (Glasgow)
június 23. Csehország – Anglia (London)

E CSOPORT 

június 15. Spanyolország – Svédország (Bilbao)
június 15. Lengyelország – B divízió győztese (Dublin)
június 19. Svédország – B divízió győztese (Dublin)
június 20. Svédország – Lengyelország (Bilbao)
június 24. B divízió győztese – Spanyolország (Bilbao)
június 24. Svédország – Lengyelország (Dublin)

F CSOPORT ( Magyarország, ha továbbjut)

június 16. A/D divízió győztese – Portugália (Budapest)
június 16. Franciaország – Németország (München)
június 20. A/D divízió győztese – Franciaország (Budapest)
június 20. Portugália – Németország (München)
június 24. Portugália – Franciaország (Budapest)
június 24. Németország – A/D divízió győztese (München)

NYOLCADDÖNTŐK

június 27.  A2 – B2 (Amszterdam)
június 27. A1 – C2 (Wembley)
június 28. C1 – D/E/F3 (Budapest)
június 28. B1 – A/D/E/F3 (Bilbao)
június 29. D2 – E2 (Koppenhága)
június 29. F1 – A/B/C3 (Bukurest)
június 30. D1 – F2 (Dublin)
június 30. E1 – A/B/C/D3 (Glasgow)
NEGYEDDÖNTŐK
július 3. (Szentpétervár)
július 3. júla (München)
július 4. júla (Baku)
július 4. júla (Róma)
ELŐDÖNTŐK
július 7. (London)
július 8. (London)
DÖNTŐ
július 12.  (London)