airplane F1: Olasz nagydíj (busszal)

Nagyszerű légkör, egész napos verseny. Utazzon velünk a szágulodó cirkusz egyik legendás versenypályájára, a monzai futamra!

Buszos utazás az Olasz nagydíjra már 59.000 Forint/fő-től

A csomag tartalma:

  • UTAZÁS BUSSZAL
    • Budapestről vagy Pozsonyból
  • BELÉPŐJEGY
    • alap kategória az árban
  • CSOPORTKÍSÉRŐ
    • az utazás teljes időtartama alatt és a helyszínen is tapasztalt csoportkísérők vesznek részt
  • BIZTOSÍTÁS
    • 1.000,- Forint/nap áron igényelhető speciális biztosítás futball kirándulásokra
  • TIPPÜNK

*** Repülős utazás ajánlata ***

AJÁNLOTT PROGRAM:

 

SZOMBAT:
Indulás az esti órákban.

VASÁRNAP:
Szabad program, később átvonulás a pályához, a futam megtekintése.
A verseny után visszaindulás.

TIPP:
Igény szerint biztosítjuk Önöknek a jegyeket a város helyi nevezetességeihez vagy ajánlunk ingyenes programlehetőségeket.

* A programot legkésőbb 7 nappal az utazás előtt pontosítjuk

f1 barcelona okruh

Forma 1 Klienseink értékelése

A tapasztalatok egyéniek és külünbözhetnek.

  • Kiváló kiszolgálás. A jegyvásárlás és a rendezvény napja között többször is felvettem a kapcsolatot a céggel. Mindig azonnal válaszoltak. Az eredmény egy életre szóló élmény volt az öcsémmel.
    Müller Dániel | F1: A szezon bemutatása Londonban | 2025.02.18
  • Mi december 5-9-ig Forma 1-es futamra utaztunk Abu-Dhabiba a FociTour-ral. A szállásunk Dubajban volt egy 3*-os szállodában. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket! Mindenben segítettek a kollégák, pl: belépőjegyek szerzése a nevezetességekre, transzferek, stb…de bármilyen kérdésünk merült fel a kintlét alatt, azonnal kaptunk segítséget. Mi fogunk veletek még biztosan utazni ! Profi csapat!! ❤️Nekünk pedig egy örök élmény!
    Tímea Oláh | Abu Dhabi Nagydíj | 2024.12.08