airplane Atlético Madrid – Real Betis

Sikerül az Atlético Madridnak győzelemmel megörvendeztetnie szurkolóit a Betis ellen? Tekintsék meg a helyszínen a mérkőzést!

 

| REPÜLŐJEGY

  • megfelelő csatlakozások: Budapest – Madrid, Bécs – Madrid
  • az egymás melletti ülőhely az árban
  • utasfelvétel (check-in) az árban
    *reptéri transzfert kérésre szívesen biztosítunk

SZÁLLÁS

  • 3 éjszaka 4* szállodában kitűnő fekvéssel
    *magasabb színvonalat kérésre szívesen biztosítunk

| BELÉPŐJEGY A MÉRKŐZÉSRE

  • alap kategóriában (a stadion térképen 2.kat)
  • a stadionban garantáljuk az egymás melletti ülőhelyet (minimum párosan az alábbi ábra szerint)
    *A belépőjegyek aktuális árairól és a válaszható kategóriákról az ajánlatkérő kitöltése után informáljuk

| GARANCIA

  • 16 éve utazunk felejthetetlen élményekért, olvassák el elégedett ügyfeleink értékeléseit
  • javasoljuk, hogy kössék meg kifejezetten fociutakra szóló utasbiztosításunkat, amely fedezi az utazás lemondását

CSOPORTKÍSÉRŐ

  • Madridban otthon érezzük magunkat. Az utazás gördülékeny lebonyolításáról tapasztalt csoportkísérőink gondoskodnak.

| UTAZÁSI TÁJÉKOZTATÓ

  • 6 nappal a mérkőzés előtt részletes információkat küldünk a utazással és a további programlehetőségekkel kapcsolatban

MI KÖVETKEZIK EZUTÁN?

| JAVASOLT PROGRAM 

1.NAP: Repülés Spanyolországba. Érkezést követően check-in a szállodában (legkorábban 14:00-tól). Szabad program, ismerkedés a környékkel.

2.NAP: Kérésre biztosítunk belépőt a fizetős látnivalókra (például Királyi Palota, Prado múzeum vagy stadiontúrák).

3.NAP: Ajánljuk az ingyenes látnivalókat (például Plaza Espaňa, helyi specialitások kóstolása a Mercado de San Miguel piacon, Gran Vía, Puerta del Sol, Plaza Mayor). Később indulás a stadionhoz, majd az Atletico Madrid – Real Betis mérkőzés megtekintése.

4.NAP: Kijelentkezés a szállodából (legkésőbb 12:00-ig) és szabad program (emléktárgyak vásárlása). Később indulás a repülőtérre és repülés Budapestre.

*A mérkőzés időpontja nincs megerősítve, várhatóan 2025. május 16. és 19. között kerül megrendezésre.*

MINIMÁLIS LÉTSZÁM A CSOPORTKÍSÉRő SZEMÉLYES RÉSZVÉTELÉHEZ: 10 FŐ

HA NEM JÖN ÖSSZE A 10 FŐS CSOPORT, AKKOR TÁVÚTRÓL BIZTOSÍTJUK AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATOT

| TIPPJEINK

  • Valami mást keresnek? Tekintsék meg TOP ajánlatainkat
  • Csak belépőjegyre van szükségük? Tekintsék meg belépőjegyes ajánlatainkat Atletico Madrid mérkőzésekre
  • Vásároljanak futballcipőket, mezeket és labdákat kedvezményesen a 11teamsports-tól. Keressék fel webáruházukat ezen a linken keresztül, vagy a vásárlás megerősítésekor adják meg a FOCITOUR akciós kódot

| FONTOS

  • A mérkőzésjegyek és utazások árai a foglalás időpontjától függően változhatnak.

 

Atletico Madrid, Real Betis Klienseink értékelése

A tapasztalatok egyéniek és külünbözhetnek.

  • Első alkalommal utaztunk a FociTour segítségével, múlt héten néhány családtaggal Madridba látogattunk, hogy egy rövid, de annál tartalmasabb városnézés mellett a Copa del Rey mindkét visszavágóját élőben izgulhassuk végig. Csodás élményekkel gazdagodtunk, a város fantasztikus, a meccsek rendkívül izgalmasak voltak, emellett a hotel, az utazás is szuper volt, profi szervezéssel találkoztunk, csak ajánlani tudom a FociTour-t mindenkinek! Csillagos ötös volt minden elejétől a végéig! Köszönjük! 😁⚽🏆
    Ádám Fazekas | Real Madrid - Real Sociedad, Atlético Madrid - FC Barcelona | 2025.04.01
  • A feleségemtől kaptam Karácsonyra azt az utalványt, amit madridi utazásra váltottunk be a FociTournál. A Reál Madrid szurkolójaként nagy lehetőség volt két olyan meccsre elmenni, ahol járhattunk a Bernabéuban es a Metropolitánóban is. Minden remek volt es a legmerészebb álmok fölött! Biztatok mindenkit akinek a bakancslistáján rajta van egy-egy ilyen meccs, ne sajnálja magától, gyűjtse be azt az élményt ami pontosan egy életre szól majd!
    Pásztor Gábor | Real Madrid - Real Sociedad, Atlético Madrid - FC Barcelona | 2025.04.01

Csapatokról

Atletico Madrid

Az Atletico Madrid, teljes nevén Club Atlético de Madrid egy spanyol, madridi székhelyű futballklub, mely jelenleg a spanyol első osztályban (Primera División) szerepel. Hazai mérkőzéseit a Wanda Metropolitano stadionban játsza. Atletico Madrid 10-szer nyerte meg a spanyol bajnokságot, és ugyanennyiszer a spanyol kupát is. 1962-ben a csapat elhódította a Kupagyőztesek Európa-kupáját és 1974-ben megnyerte az Interkontinentális kupát. 2010-ben és 2012-ben is megnyerték az Európa-ligát, majd mindkét évben megnyerték az UEFA-szuperkupát is. Az utóbbi döntőben a kolumbiai Radamel Falcao mesterhármast szerzett. 2013-ban, 17 év után nyerte meg a Spanyol kupát. Az egykori kiváló játékos Diego Simeonét 2011 decemberében nevezték ki a csapat élére. Vezetésével a csapat három éven belül másodszor is elhódította az Európa-ligát. A döntőben az Athletic Bilbaótgyőzték le a duplázó Radamel Falcao vezérletével (3-0). Augusztus 31-én az európai szuperkupában a UEFA-bajnokok ligája győztes Chelsea FC 4-1-re győzték le, a mesterhármast szerző Falcao ismét parádézott. 2013. május 16-án az ősi rivális Real Madrid 2-1-es legyőzésével a Copa del Reyt is elhódították, így a 2012-13-as szezont három jelentős trófeával zárta a csapat. A 2013-14-es UEFA-bajnokok ligájában egészen a döntőig meneteltek, többek közt az AC Milant és a FC Barcelonát kiejtetve.

Real Betis

A Real Betis egy spanyol labdarúgócsapat, amely a 2008/09-es évadban óriási meglepetésre kiesett a La Ligából, a másodosztályban a 2010/11-es szezonban első helyezést ért el, így a 2011/12-es idényben újra elsőosztályú lett a csapat.